Volná pracovní místa

Hledáme vlastní cesty k propojení waldorfské a intuitivní pedagogiky s jinými, nám blízkými pedagogickými přístupy. V malém kolegiu se učíme jeden od druhého a vzájemně se inspirujeme. Rodiče nás podporují a pomáhají nám. Děti nám tykají (a my jim také).

Máte radost z názorné, aktivizující výuky, pobytu venku a možnosti výuky mimo školu? Dokážete vstřícně a otevřeně komunikovat s dětmi, kolegy i rodiči? Máte chuť proniknout do waldorfské pedagogiky a pravidelně se setkávat s kolegy v kruhu? Pak přijďte mezi nás! Aktuálně máme 2 otevřené pozice:

Učitel/učitelka pro 2.stupeň, ideálně s dovedností učit český a anglický jazyk (nástup od února 2023)

ZŠ Stross / Letohradská

třídy inspirované waldorfskou pedagogikou

Hledáme učitele/učitelku pro 2.stupeň, ideálně s dovedností učit český a anglický jazyk, nástup od února 2023.

Co můžete očekávat:

- V rámci třídy úzce spolupracují dva pedagogové.

- Učíme v epochách i cvičných hodinách.

- Hledáme vlastní cesty k propojení waldorfské a intuitivní pedagogiky s jinými, nám blízkými pedagogickými přístupy.

- V malém kolegiu se učíme jeden od druhého a vzájemně se inspirujeme.

- Rodiče nás podporují a pomáhají nám.

- Děti nám tykají (a my jim také).

Hledáme člověka, který:

- vítá spolupráci s kolegou přímo v hodinách a pravidelná setkání s kolegy v kruhu.

- má radost z názorné, aktivizující výuky, pobytu venku a možnosti výuky mimo školu.

- má pochopení pro specifická témata mládeže staršího školního věku.

- dokáže vstřícně a otevřeně komunikovat s dětmi, kolegy i rodiči.

- má (ideálně) pedagogické vzdělání a zkušenost s vedením dětského kolektivu.

- je ochoten proniknout do waldorfské pedagogiky.

Motivační dopis a životopis zasílejte prosím na

magdalena.flekova@zsstross.cz