ISIC Školák - výhody do každé aktovky

Poznávat svět a bavit se přeci není jen „pro velké“. Věděli jste, že s ISIC mohou mít svět plný výhod na dosah i žáci základních škol? Speciálně pro ně jsme připravili průkaz ISIC Školák, se kterým rodina ušetří na vstupném, na cestách, při sportu nebo výletech, v zimě i v létě!

Kde o něj požádat?

Průkaz ISIC Školák vydávají vybrané základní školy v ČR, které jej využívají jako oficiální školní průkaz.

U nás ve škole je nejednodušší cesta k získání karty vyplnit  Přihlášku a její sken poslat společně s portrétovou forografií dítě na náš email isic@zsstross.cz . Karta vám bude vystavena cca do 2 týdnů.

Kolik průkaz stojí?

Průkaz ISIC Školák stojí standardně pouze 350 Kč na celou dobu platnosti.

Jak dlouho platí?

ISIC Školák je vydáván s jednorázovou platností až pět let.

Platnost začíná vždy v září a je omezena délkou docházky na školu: žák v první třídě tedy bude mít ISIC až do konce páté třídy, deváťák jen na rok.

Proč mít průkaz ISIC Školák

Kde ISIC Školák využít

Průkaz je benefitem celé rodině, v ČR i v zahraničí.
Podívejte se, kde všude si lze říct o slevu:

Více informací ZDE