Vážení rodiče,

3. 4. a 5. turnus Letní školy budou v naší organizaci probíhat pravděpodobně v naší školní budově Letohradská 1, Praha 7 (případně Strossmayerovo náměstí 4 - bude určeno před prázdninami dle harmonogramu plánovaných letních oprav v jednotlivých budovách). K dispozici budeme mít herny školní družiny, tělocvičnu a školní dvůr. Pro nejmenší děti budeme moci využít také jednu učebnu mateřské školky přímo v Letohradské, která je situována v naší budově u zadního vchodu. Dále budeme na krátké vycházky využívat hřiště v Kostelní ulici a přilehlé Letenské sady.

Provoz Letní školky je nastaven od pondělí do pátku v čase 8,00 - 17,00. První den bude hned ráno probíhat administrativní předávání dokumentů a škola bude proto otevřena již od 7,30. Další dny je možné přivést dítě v čase mezi 8:00 – 9:00 hodin. Následně bude dle počasí probíhat dopolední a odpolední program, stravování zajištěno dopolední a odpolední svačinou a obědem. Pokud má Vaše dítě specifické stravovací alergie, sdělte nám je prosím na email letniskolka@zsstross.cz, abychom mohli stravu vhodně připravit. Vyzvedávání dětí bude probíhat mezi 15:30 - 17:00 hodinou.

Připomínáme, že k účasti na Letní školce budete potřebovat lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte (podobně jako na školy/školky v přírodě nebo tábory, viz příloha ZDE), můžete použít i potvrzení, které máte již vydané a je stále v platnosti. Toto potvrzení budete předkládat první den turnusu, v odůvodněných případech jej ale můžete nahradit čestným prohlášením, které bude k dispozici na místě. První den budete také podepisovat prohlášení o bezinfekčnosti (příloha) a informovaný souhlas s účastí dítěte na Letní školce, který bude nahrazovat písemnou přihlášku (tiskopis bude připraven k podpisu první den).

S sebou věci na ven: triko, tepláky x legíny, kraťasy, mikča, kšiltovka, kecky x sandály, sl. brýle, opalovák, pláštěnka x nepromokavá bunda; věci do třídy: kraťasy x sukně, triko, bačkory/vhodné přezůvky, věci na spaní: polštář, peřina, pyžamo, plyšák, další: batůžek, lahev na pití, malé děti sada oblečení na převlečení, kapesníky, vše podepsané

Těšíme se vás!

PŘIHLÁŠKA LŠ24.docx (1).pdf